Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 
Pracownicy firma HYLA TRANS cyklicznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach

Nasza firma stawia wysoki nacisk na profesjonalne szkolenia załogi. Nasi pracownicy przyczyniają się dzięki temu do optymalizacji kosztów prowadzonej działalności, a w konsekwencji do większej konkurencyjności firmy na obecnym, coraz bardziej wymagającym rynku transportowym.

Pod koniec 2015 roku wszyscy kierowcy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu z ecodrivignu z wykorzystaniem systemu telemetrycznego IRU na samochodach ciężarowych. Mimo dużego doświadczenia naszych pracowników w prowadzeniu ciągników ciężarowych z naczepami, udział w szkoleniu pozwolił im na pozyskanie dodatkowej, cennej wiedzy na temat ekonomicznej jazdy.

W drugiej połowie 2016 roku cała załoga uczestniczyła w szkoleniu poświęconym technice i taktyce jazdy w warunkach specjalnych w zakresie prawa jazdy kat. C1, C i C+E. Przez kilka dni nasi kierowcy mieli możliwość ćwiczenia jazdy m.in. na płycie poślizgowej, która odzwierciedlała trudne warunki na drodze, w których często znajdują się kierowcy zawodowi. W programie szkolenia znalazło się m.in. hamowanie na prostym odcinku i na łuku, wyprowadzanie pojazdu z poślizgu w warunkach symulowanych na płycie poślizgowej, zajęcia praktyczne na troleju i scid-carze. Obowiązkowym elementem szkolenia była również pierwsza pomoc przedlekarska.

W czerwcu 2017 roku dla pracowników firmy zorganizowane zostało dwudniowe szkolenie teoretyczno-praktyczne pt. "Świadomy Kierowca". Celem szkolenia jest stałe budowanie kultury bezpieczeństwa wśród kierowców zawodowych zatrudnianych przez HYLA TRANS, której efektem jest zmniejszanie ryzyka wypadków komunikacyjnych, co przekłada się bezpośrednio na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na naszych drogach. Moduły tematyczne obejmowały w szczególności przepisy ruchu drogowego, istotę stosowania pasów bezpieczeństwa, testy koncentracji, a także symulację dachowania podczas wypadku drogowego.

Organizowane przez HYLA TRANS cykliczne szkolenia są znakomitą okazją do wzbogacenia naszych pracowników w specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności. 
Foto
Foto
Foto

Załączniki:
 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS