Opole, ul. Semaforowa 16
tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 
  

  
   
  
 
HYLA TRANS to gwarancja wysokiej jakości usług, a także stabilność i rzetelność współpracy

Wysoki poziom świadczonych usług transportu materiałów sypkich gwarantuje posiadany nowoczesny park samochodowy spełniający najwyższe europejskie standardy m.in. w zakresie niskiej emisji spalin. W obsłudze licznej grupy naszych stałych klientów pomaga nam zespół doświadczonych kierowców oraz logistyków. Do ostatnich inwestycji firmy należy zakup dodatkowego gruntu w celu powiększenia bazy eksploatacyjnej, która jest oświetlona, całkowicie utwardzona oraz całodobowo monitorowana zapewniając tym samym bezpieczeństwo załadowanych towarów należących do naszych klientów. Dysponujemy własnym doskonale wyposażonym zapleczem warsztatowym, dzięki któremu nasz tabor samochodowy jest regularnie poddawany przeglądom technicznym.

Obsługujemy największych europejskich producentów cementu, wapna, mąki, jak również liczną grupę klientów krajowych świadcząc dla nich od wielu już lat transporty materiałów sypkich. Posiadamy wszystkie wymagane licencje oraz zezwolenia na transport krajowy oraz międzynarodowy, jak również decyzję na transport odpadów niebezpiecznych na terenie całej Polski, a także decyzję Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego na przewozy środków spożywczych sypkich.

Obecny park samochodowy składa się z 15 ciągników siodłowych marki VOLVO oraz 15 cementonaczep renomowanych niemieckich marek Spitzer Silo oraz Feldbinder o pojemności od 37 do 45 m3 wyróżniających się małą masą własną 4,5 t, co umożliwia osiągnięcie ponad 28 t ładowności netto.

Nasze cementonaczepy podlegają systematycznym dozorom technicznym, na co posiadamy wymaganą dokumentację. Posiadamy ponadto upoważnienie wydane przez Transportowy Dozór Techniczny w Katowicach w zakresie przygotowywania do badania cystern będących w dyspozycji własnej w ramach badań pośrednich i okresowych.

Naszym klientom na życzenie okazujemy stosowne certyfikaty potwierdzające regularne mycie silosów. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS pozwalający zlokalizować pojazdy z bardzo dużą dokładnością. Informacje uzyskane w ten sposób przekazywane są do naszych systemów logistycznych. Umożliwia nam to stałe śledzenie pozycji pojazdów oraz skuteczne i bezpieczne dysponowanie flotą.
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 
HYLA TRANS FIRMĄ ROKU 2016
Szanowni Państwo,
jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XV Gali Biznesu nasza firma otrzymała tytuł Firmy Roku 2016  w kategorii Przedsiębiorstwo. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, gdzie miało miejsce wydarzenie gościło przedstawicieli przedsiębiorstw, które szczególnie zasługują na uznanie w regionie. Tegorocznym współorganizatorem konkursu była Fundacja Rozwoju Śląska oraz Izba Gospodarcza "Śląsk". Patronatem honorowym objął inicjatywę Marszałek Województwa Opolskiego - Pan Andrzej Buła.
Więcej w zakładce "Firma Roku 2016"- www.hylatransport.pl/web.n4.

. 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

Opole, ul. Semaforowa 16, tel./fax: 77 456 38 34
e-mail: info@hylatransport.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS